Ostatnie Pożegnanie Wielkiej Lekarki – Informacja o Pogrzebie 4 Stycznia 2024

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 27 grudnia 2023 roku odeszła od nas Pani Ewa Rodziewicz, wybitna lekarka pediatra, która przez 85 lat swojego życia oddała się niesieniu pomocy i troski najmłodszym pacjentom. To niezwykła postać, której służba medyczna trwała aż przez 60 lat.

Doktor Ewa Rodziewicz była nie tylko wyjątkowym lekarzem, ale także ciepłą i troskliwą osobą, zawsze gotową do niesienia pomocy potrzebującym. Jej zaangażowanie i oddanie sprawiły, że była szanowana nie tylko wśród kolegów z branży, ale także przez wszystkich mieszkańców Wałbrzycha. Jej śmierć to stratą nie tylko dla środowiska medycznego, ale również dla społeczności lokalnej.

Niedawno obchodziła jubileusz 60-lecia pracy, co świadczyło o nieprzerwanej pasji i zaangażowaniu w służbę zdrowia. Wspomnienie o niej pozostanie na zawsze w sercach rodziny i tych, którym dane było korzystać z jej fachowej pomocy.

Pogrzeb Pani Ewy Rodziewicz odbędzie się 4 stycznia 2024 roku na cmentarzu parafialnym w Wałbrzychu przy ulicy Piaskowskiej. Tego dnia o godzinie 12:00 w Kościele pw. Świętego Jerzego i Matki Bożej Różańcowej w Wałbrzychu przy ulicy Świętego Jerzego zostanie odprawiona msza żałobna.

W obliczu tej straty składamy wyrazy najszczerszego współczucia rodzinie, przyjaciołom oraz wszystkim, którzy mieli zaszczyt znać i być leczeni przez Panią Ewę Rodziewicz. Jej dziedzictwo w postaci poświęcenia dla innych pozostanie z nami na zawsze.