Zasięg działalności

Zakład Pogrzebowy Niebieski od wielu lat zapewnia pełen wachlarz nawzajem uzupełniających się usług pogrzebowych, adresowanych przede wszystkim do osób zamieszkujących województwo dolnośląskie. Firma pogrzebowa najczęściej podejmuje się organizacji ceremonii żałobnych dla mieszkańców Wałbrzycha, gdzie posiadamy dwa biura w dzielnicach Biały Kamień i Podzamcze.

Poza Wałbrzychem najczęściej organizujemy pogrzeby na cmentarzach w miejscowościach: Szczawno-Zdrój, Boguszów-Gorce, Struga, Dziećmorowice, Czarny Bór, Mieroszów, Jedlina Zdrój. Mieszkańcy tych miejscowości mogą liczyć na nasze wsparcie, pomoc w transporcie do biura lub obsługę w ramach biura mobilnego i dopełnienie wszystkich formalności w wybranym przez rodzinę miejscu.

Dla Zakładu Pogrzebowego Niebieski każda z osób zmarłych to niepowtarzalny rozdział ludzkiej historii. Pomoc rodzinie to nasza misja, każdej należy się wsparcie i dobranie rozwiązania zgodnego z oczekiwaniami i możliwościami finansowymi. Każdą z ceremonii żałobnych przygotowujemy z takim samym zaangażowaniem i szacunkiem wobec Zmarłego oraz jego rodziny. Ostatnie pożegnanie, które zostało nam powierzone, zawsze jest uroczystością pełną godności i piękna.

Ze względu na bogate doświadczenie nasza firma pogrzebowa jest w stanie wykonać pogrzeb w dowolnej miejscowości – zgodnie z wolą rodziny.

Zapewniamy Państwa, że niezależnie od miejscowości z której pochodzi rodzina, zostanie ona obsłużona w takim samym – wysokim – standardzie.