Pogotowie pogrzebowe

Służymy Państwu naszą pomocą przez całą dobę. Nasze pogotowie pogrzebowe to realna pomoc i życzliwe wsparcie w bolesnej sytuacji straty Bliskiej Osoby.

Dla wszystkich osób potrzebujących pomocy profesjonalistów branży pogrzebowej oddajemy do dyspozycji całodobowe Niebieskie Pogotowie Pogrzebowe – tel. 74 843 58 67 kom. 517 953 588.

Pracownicy naszego zakładu o każdej porze dnia i nocy także w dni wolne od pracy i święta są w stanie nieść Państwu pomoc w trudnych sytuacjach. Niebieskie Pogotowie Pogrzebowe odbierze zwłoki z domu, szpitala, hospicjum, domu opieki czy innej specjalistycznej placówki przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Transport odbywa się przy wykorzystaniu specjalistycznych pojazdów z atestowaną zabudową funeralną.

Jeśli nie podjęli Państwo jeszcze decyzji, któremu zakładowi pogrzebowemu powierzyć organizację pogrzebu bliskiej osoby, zachęcamy do kontaktu. Z zaangażowaniem i taktem odpowiemy na Państwa pytania i damy Państwu szansę nieco bliżej poznać naszą filozofię pracy. Państwa telefon nigdy nie jest dla nas kłopotliwy, rozumiemy sytuację w jakiej się Państwo znaleźliście, dlatego też cierpliwie i wyrozumiale tłumaczymy wszystko o co Państwo zapytacie.