Opinie

Nasi pracownicy pomogli już bardzo wielu osobom po stracie bliskich.
Państwa opinia jest dla nas bardzo istotna. Będziemy wdzięczni jeśli się nią Państwo z nami podzielą. Proponujemy Państwu 2 formy wystawienia oceny. Poprzez portal Google Maps – należy zeskanować kod QR aparatem fotograficznym w telefonie lub klikając w poniższe obrazki. Jeśli nie posiadacie Państwo konta Google, można dodać wpis w naszej księdze gości, która znajduje się poniżej. Bardzo dziękujemy.

Dodaj opinię

 
 
 
 
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
57 wpisów.
Justyna Socha napisał/a 19 kwietnia 2026 o 13:05
Serdeczne podziękowania dla Zakładu Pogrzebowego Niebieski Wałbrzych za godne i pełne szacunku pożegnanie mojej córki. W tych trudnych chwilach okazali Państwo wiele empatii, wsparcia i zrozumienia. Dziękuję za profesjonalizm oraz troskę o każdy szczegół, które pozwoliły nam pożegnać dziecko w piękny i spokojny sposób. Z wyrazami wdzięczności 🖤
Odpowiedź administratora przez: Iza Zdziebko
Bardzo dziękuję w imieniu całego zespołu za zaufanie nam w tak trudnym dla Państwa momencie. Dziękujemy również za piękne słowa na temat naszej pracy, bardzo to budujące. Z wyrazami szacunku, Iza Zdziebko
Małgorzata Ostolska napisał/a 28 marca 2026 o 10:48
Z całego serca chciałabym podziękować Zakładowi Pogrzebowemu Niebieski, za całą organizację pogrzebu mojego Taty. Pani, która pomogła nam we wszystkim ♥️ I dla Panów, którzy prowadzili Tatusia na ostatnią drogę pełną szacunku, naprawdę wyglądało to pięknie. Dziękuję
Odpowiedź administratora przez: Iza Zdziebko
Bardzo dziękujemy za piękne słowa na temat naszej pracy. Są dla nas bardzo ważne. Z wyrazami szacunku, Iza Zdziebko
Paulina S. napisał/a 12 marca 2026 o 10:53
Bardzo dziękuję za sprawną i pełną taktu organizację pogrzebu - niestety już drugiego w niedługim czasie. Ponownie zaufaliśmy Zakładowi Niebieski na Andersa i po raz kolejny jesteśmy wdzięczni za profesjonalne wsparcie. Komunikacja oraz cała organizacja przebiegły bezproblemowo. Otrzymaliśmy pomoc we wszystkich formalnościach urzędowych, w umówieniu księdza, a także w wyborze wieńca. Sama ceremonia była piękna, a panowie z Zakładu Niebieski wykazali się ogromnym szacunkiem, kulturą i elegancją. Otrzymaliśmy również drobne obrazki‑klepsydry, co było miłym gestem. Dziękuję za pogrzeb mojej mamy - wiedziałam, że powierzam wszystko w dobre ręce. Z pełnym przekonaniem polecam Zakład Niebieski. P.S. Jedną opinię zamieściłam już na Google, ale dobrze, by znalazła się także tutaj 🙂
Odpowiedź administratora przez: Iza Zdziebko
Bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami tak piękną i wnikliwą opinią. Z wyrazami szacunku, Iza Zdziebko
Barbara napisał/a 28 lutego 2026 o 18:53
Z głębi serca pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania Zakładowi Pogrzebowemu „Niebieski” za przygotowanie i przeprowadzenie uroczystości pogrzebowej naszej ukochanej Żony i Mamy, Elżbiety. Ceremonia, która odbyła się 17 lutego w Dziećmorowicach, została przeprowadzona z ogromną godnością, spokojem i szacunkiem. Dzięki Państwa zaangażowaniu, empatii oraz trosce o każdy szczegół mogliśmy w ciszy i skupieniu pożegnać najbliższą nam osobę. Dziękujemy za okazane wsparcie, życzliwość i zrozumienie w tym trudnym dla naszej rodziny czasie. Z wyrazami wdzięczności i szacunku Mąż Czesław i Dzieci : Barbara, Izabela ,Małgorzata, Marcin, Daniel prawnuczka Victoria
Odpowiedź administratora przez: Iza Zdziebko
Państwa słowa są dla nas niezmiernie ważne. Dziękujemy, że zechcieli Państwo podzielić się swoją opinią z nami i innymi osobami, które szukają właściwej firmy w chwili straty bliskiej osoby. Z wyrazami szacunku, Iza Zdziebko.
Nikola napisał/a 20 lutego 2026 o 08:27
Z całego serca dziękuję Zakład Pogrzebowy Niebieski za piękne i pełne godności przygotowanie pogrzebu mojej Babci. Oprawa ceremonii była wyjątkowa, transport zorganizowany z ogromnym szacunkiem, a wygląd Babci niezwykle wzruszający. Szczególne podziękowania kieruję do Panów, którzy z tak wielką delikatnością, klasą i empatią wykonywali swoją pracę Dzięki Państwa empatii i trosce mogliśmy spokojnie i z miłością Ją pożegnać. To było dla nas bardzo ważne. Dziękuję za serce włożone w swoją pracę. W tak trudnej chwili daliście nam coś bezcennego — spokój serca.
Odpowiedź administratora przez: Iza Zdziebko
Bardzo dziękuję za takie piękne słowa na temat naszej pracy. Są one dla nas nagrodą za wszelkie starania by wspierać Państwa w tak trudnym czasie. Z wyrazami szacunku, Iza Zdziebko.
Teresa z Krosna napisał/a 18 grudnia 2025 o 18:46
Dziękuję bardzo pracownikom zakładu Niebieski za wykonaną usługę kompozycji /wianek ze świecą solarną/ oraz dostarczenie na grób. Po mimo znacznej odległości jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za fachowe i profesjonalne załatwienie sprawy.
Beata napisał/a 30 listopada 2025 o 12:20
Ceremonia pogrzebowa mojego męża była przygotowana przy wsparciu pracowników zakładu Niebieski przy ul. Andersa 146 . Wykazali się zrozumieniem, życzliwością i profesjonalizmem. Oprawa podkreślała godność Zmarłego.
Odpowiedź administratora przez: Iza Zdziebko
W imieniu całego zespołu naszej firmy, dziękuję za pozytywną opinię. Z wyrazami szacunku Iza Zdziebko
Stanisław Kraska napisał/a 29 września 2025 o 19:17
Jestem ogromnie wdzięczna pracownikom Zakładu Pogrzebowego Niebieski za okazane wsparcie i serce w tym trudnym czasie. Pogrzeb mojego taty został przygotowany z wielką troską, szacunkiem i piękną oprawą. Dzięki ich zaangażowaniu i życzliwości mogliśmy spokojnie skupić się na pożegnaniu mojego taty. Z całego serca polecam ten zakład każdemu, kto potrzebuje pomocy w chwili straty bliskiej osoby.
Odpowiedź administratora przez: Iza Zdziebko
Bardzo dziękujemy za okazane nam zaufanie oraz podzielenie się swoją opinią. Z wyrazami szacunku, Iza Zdziebko
Sako napisał/a 11 września 2025 o 13:06
Pełen profesjonalizm godnie pochowany mój przyjaciel.
Odpowiedź administratora przez: Iza Zdziebko
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię na temat nasze firmy.
córka napisał/a 5 lipca 2025 o 17:10
Szanowni Państwo, z całego serca dziękuję za okazaną pomoc, pełen profesjonalizm, empatię w tej trudnej chwili pogrzebu mojego taty. Tak można sobie tylko wyobrażać firmę i jej podejście do swojej pracy a zarazem do osoby, która jest pogrążona w żałobie. Naprawdę daliście z siebie więcej niż 100%. Przez okazane wsparcie i przemiłą Panią, która nas obsługiwała ten czas był o wiele lżejszy do przebycia. Dziękuję serdecznie.
Odpowiedź administratora przez: Iza Zdziebko
Szanowna Pani, bardzo dziękujemy za tak miłe słowa na temat naszej pracy. Takie opinie sprawiają, że nasze zaangażowanie jest wciąż większe. Z wyrazami szacunku, Iza Zdziebko
Rodzina napisał/a 29 czerwca 2025 o 11:03
Serdeczne podziękowanie dla firmy za pomoc i organizacje pogrzebu Danuty Zabawa w tak bardzo ciężkim i trudnym czasie dla rodziny. Empatia, profesjonalizm oraz załatwienie wszystkich spraw pogrzebowych od A do Z. Polecamy.
Odpowiedź administratora przez: Iza Zdziebko
Bardzo dziękuję, w imieniu całego zespołu, za tak piękną opinię na temat naszej pracy. To dla nas bardzo ważne by wspierać osoby po stracie bliskich. Z wyrazami szacunku Iza Zdziebko
Małgorzata Topór napisał/a 7 kwietnia 2025 o 17:47
Bardzo dziękuję za pomoc i sprawna organizację pogrzebu cioci Zofii OSUCH. Dziękuję za empatię i pomoc w przygotowaniu w tak ciężkim dla nas czasie. Dzięki Waszej pomocy przeszłam cała tą drogę o wiele spokojniej niż myślałam. Polecam Waszą pomoc innym. Małgorzata Topór
Odpowiedź administratora przez: Iza Zdziebko
Szanowna Pani Małgorzato, załączam wyrazy wdzięczności za Pani opinię, ale również za obdarzenie nas zaufaniem. Z wyrazami szacunku, Iza Zdziebko
Małgorzata Maćkowiak napisał/a 21 marca 2025 o 11:35
Serdecznie dziękujemy za wspaniałą obsługę i profesjonalna organizację wszystkich urzędowych spraw. W takim trudnym czasie cała obsługa obdarzyła nas troską i sympatią. Dziękujemy i gorąco polecamy zespół NIEBIESKI.
Odpowiedź administratora przez: Iza Zdziebko
Z całego serca dziękujemy za pozytywną opinię na temat Zakładu Pogrzebowego Niebieski oraz obdarzenie nas zaufaniem w tak trudnym dla Państwa czasie. Z wyrazami szacunku, Iza Zdziebko.
Piotr Tarsa napisał/a 9 lutego 2025 o 22:09
Profesjonalizm na najwyższym poziomie.Sympatyczna i taktowna pani Dorota wszystko dobrze doradziła.Jestem bardzo zadowolony z obsługi pogrzebu mojej Mamy przez wszystkich pracowników zakładu pogrzebowego NIEBIESKI.Szczerze polecam i DZIĘKUJĘ.
Odpowiedź administratora przez: Iza Zdziebko
W imieniu Pani Doroty, oraz całego zespołu Zakładu Pogrzebowego Niebieski, uprzejmie dziękuję za tak pozytywne słowa na temat naszej pracy. Z wyrazami szacunku, Iza Zdziebko
Waldemar napisał/a 4 listopada 2024 o 12:16
Gorąco dziękuję wszystkim Państwu - pracownikom Zakładu Pogrzebowego Niebieski, a szczególnie Pani Justynie z biura przy ul. Andersa, albowiem zadbała o absolutnie wszystkie aspekty ceremonii pogrzebowej mojej matki w dniu 31 października na cmentarzu w Szczawnie Zdroju: wzięła na siebie formalności w Urzędzie Miasta, co z uwagi na moje miejsce zamieszkania poza Wałbrzychem i Szczawnem było dla mnie nieocenionym odciążeniem; zaangażowała się w przygotowanie fotografii matki, nadając poprzez właściwy wybór i zaproponowaną formę inny wymiar temu smutnemu momentowi; wreszcie wskazała Mistrza Ceremonii, który z rzadko spotykaną kulturą i taktem przeprowadził nas przez całą uroczystość. Podkreślając szczególny charakter współpracy z Panią Justyną nie chcę w żadnym stopniu uchybić Panom, przygotowującym i obsługującym sam pogrzeb, gdyż ich profesjonalizm i doświadczenie odczuwaliśmy na każdym kroku. Jeszcze raz bardzo Państwu dziękuję w imieniu naszej rodziny.
Violetta Włodarczyk napisał/a 17 października 2024 o 18:50
Chciałam serdecznie podziękować całemu zespołowi zakładu NIEBIESKI za profesjonalną organizację pogrzebu mojej mamy, bardzo życzliwe podejście. Rzetelne i uczciwe wywiązanie się z prac związanych z pomnikiem. Wykonanie powierzonego zadania na najwyższym poziomie. Bardzo dziękujemy.
Odpowiedź administratora przez: Iza Zdziebko
Szanowna Pani, tak piękne słowa o tym co robimy napawają nas dumną. Jesteśmy wdzięczni za to, że w trudnym życiowym momencie obdarzyli nas Państwo swoim zaufaniem. Z wyrazami szacunku, Iza Zdziebko
Violetta z Walbrzycha kwiecień 2024 napisał/a 15 października 2024 o 14:39
Chciałam serdecznie podziękować całemu zespołowi zakładu Niebieski za profesjonalnia organizację pogrzebu naszej mamy. Pomoc w załatwienia wszystkich formalności, kontakt telefoniczny, kontakt z proboszczem była w pełni profesjonalna. Wasza zyczczliwosc i zrozumienie wobec nas jako rodziny pozwoliła nam godnie pożegnać naszą ukochaną mamę. Dziękujemy za wsparcie i organizację ceremonii. Polecamy firmę Niebieski każdemu kto potrzebuje takiej pomocy. DZIĘKUJEMY
Jw napisał/a 4 października 2024 o 11:11
Bardzo dziękujemy za pomoc , wsparcie , życzliwość i zrozumienie ! Pracownicy pełni empatii i szacunku . Pani pracująca w punkcie na Białym Kamieniu pełen profesjonalizm a zarazem indywidualne podejście . Jeszcze raz dziękujemy !
Odpowiedź administratora przez: Iza Zdziebko
Bardzo dziękujemy za tak wspaniałą opinię na temat naszej pracy. Jest ona dla nas naprawdę istotna.
Nikola Szojda napisał/a 5 sierpnia 2024 o 16:46
Brałam udział w ceremonii pogrzebowej przyjaciela rodziny, jestem mile zaskoczona profesjonalnym podejściem panów obsługujących ceremonię I ich zaangażowaniem. Pełnym szacunkiem I oddaniem wykonujących swoje obowiązki.
Anna Adamik, Wiesław Korcz napisał/a 6 lipca 2024 o 21:53
Bardzo serdecznie chciałabym podziękować za bardzo sprawne i dobrze załatwienie wszystkich spraw związanych z pogrzebem mojej mamy. Ludzie którzy są tam zatrudnieni są perfekcyjnie. Pani w biurze jest doskonała, pomaga w wyborze. Polecam ten zakład z czystym sumieniem na 100%.