Opinie
Nasi pracownicy pomogli już bardzo wielu osobom po stracie bliskich.
Państwa opinia jest dla nas bardzo istotna. Będziemy wdzięczni jeśli się nią Państwo z nami podzielą. Proponujemy Państwu 2 formy wystawienia oceny. Poprzez portal Google Maps – należy zeskanować kod QR aparatem fotograficznym w telefonie lub klikając w poniższe obrazki. Jeśli nie posiadacie Państwo konta Google, można dodać wpis w naszej księdze gości, która znajduje się poniżej. Bardzo dziękujemy.
57 wpisów.
Serdeczne podziękowania dla Zakładu Pogrzebowego Niebieski Wałbrzych za godne i pełne szacunku pożegnanie mojej córki. W tych trudnych chwilach okazali Państwo wiele empatii, wsparcia i zrozumienia.
Dziękuję za profesjonalizm oraz troskę o każdy szczegół, które pozwoliły nam pożegnać dziecko w piękny i spokojny sposób.
Z wyrazami wdzięczności 🖤
Z całego serca chciałabym podziękować Zakładowi Pogrzebowemu Niebieski, za całą organizację pogrzebu mojego Taty. Pani, która pomogła nam we wszystkim ♥️ I dla Panów, którzy prowadzili Tatusia na ostatnią drogę pełną szacunku, naprawdę wyglądało to pięknie. Dziękuję
Bardzo dziękuję za sprawną i pełną taktu organizację pogrzebu - niestety już drugiego w niedługim czasie. Ponownie zaufaliśmy Zakładowi Niebieski na Andersa i po raz kolejny jesteśmy wdzięczni za profesjonalne wsparcie.
Komunikacja oraz cała organizacja przebiegły bezproblemowo. Otrzymaliśmy pomoc we wszystkich formalnościach urzędowych, w umówieniu księdza, a także w wyborze wieńca. Sama ceremonia była piękna, a panowie z Zakładu Niebieski wykazali się ogromnym szacunkiem, kulturą i elegancją. Otrzymaliśmy również drobne obrazki‑klepsydry, co było miłym gestem.
Dziękuję za pogrzeb mojej mamy - wiedziałam, że powierzam wszystko w dobre ręce. Z pełnym przekonaniem polecam Zakład Niebieski.
P.S. Jedną opinię zamieściłam już na Google, ale dobrze, by znalazła się także tutaj 🙂
Z głębi serca pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania Zakładowi Pogrzebowemu „Niebieski” za przygotowanie i przeprowadzenie uroczystości pogrzebowej naszej ukochanej Żony i Mamy, Elżbiety.
Ceremonia, która odbyła się 17 lutego w Dziećmorowicach, została przeprowadzona z ogromną godnością, spokojem i szacunkiem. Dzięki Państwa zaangażowaniu, empatii oraz trosce o każdy szczegół mogliśmy w ciszy i skupieniu pożegnać najbliższą nam osobę.
Dziękujemy za okazane wsparcie, życzliwość i zrozumienie w tym trudnym dla naszej rodziny czasie.
Z wyrazami wdzięczności i szacunku
Mąż Czesław i Dzieci : Barbara, Izabela ,Małgorzata, Marcin, Daniel prawnuczka Victoria
Z całego serca dziękuję Zakład Pogrzebowy Niebieski za piękne i pełne godności przygotowanie pogrzebu mojej Babci. Oprawa ceremonii była wyjątkowa, transport zorganizowany z ogromnym szacunkiem, a wygląd Babci niezwykle wzruszający.
Szczególne podziękowania kieruję do Panów, którzy z tak wielką delikatnością, klasą i empatią wykonywali swoją pracę
Dzięki Państwa empatii i trosce mogliśmy spokojnie i z miłością Ją pożegnać. To było dla nas bardzo ważne. Dziękuję za serce włożone w swoją pracę. W tak trudnej chwili daliście nam coś bezcennego — spokój serca.
Dziękuję bardzo pracownikom zakładu Niebieski za wykonaną usługę kompozycji /wianek ze świecą solarną/ oraz dostarczenie na grób. Po mimo znacznej odległości jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za fachowe i profesjonalne załatwienie sprawy.
Ceremonia pogrzebowa mojego męża była przygotowana przy wsparciu pracowników zakładu Niebieski przy ul. Andersa 146 . Wykazali się zrozumieniem, życzliwością i profesjonalizmem. Oprawa podkreślała godność Zmarłego.
Jestem ogromnie wdzięczna pracownikom Zakładu Pogrzebowego Niebieski za okazane wsparcie i serce w tym trudnym czasie. Pogrzeb mojego taty został przygotowany z wielką troską, szacunkiem i piękną oprawą. Dzięki ich zaangażowaniu i życzliwości mogliśmy spokojnie skupić się na pożegnaniu mojego taty. Z całego serca polecam ten zakład każdemu, kto potrzebuje pomocy w chwili straty bliskiej osoby.
Pełen profesjonalizm godnie pochowany mój przyjaciel.
Szanowni Państwo, z całego serca dziękuję za okazaną pomoc, pełen profesjonalizm, empatię w tej trudnej chwili pogrzebu mojego taty. Tak można sobie tylko wyobrażać firmę i jej podejście do swojej pracy a zarazem do osoby, która jest pogrążona w żałobie. Naprawdę daliście z siebie więcej niż 100%. Przez okazane wsparcie i przemiłą Panią, która nas obsługiwała ten czas był o wiele lżejszy do przebycia. Dziękuję serdecznie.
Serdeczne podziękowanie dla firmy za pomoc i organizacje pogrzebu Danuty Zabawa w tak bardzo ciężkim i trudnym czasie dla rodziny. Empatia, profesjonalizm oraz załatwienie wszystkich spraw pogrzebowych od A do Z. Polecamy.
Bardzo dziękuję za pomoc i sprawna organizację pogrzebu cioci Zofii OSUCH. Dziękuję za empatię i pomoc w przygotowaniu w tak ciężkim dla nas czasie. Dzięki Waszej pomocy przeszłam cała tą drogę o wiele spokojniej niż myślałam.
Polecam Waszą pomoc innym.
Małgorzata Topór
Serdecznie dziękujemy za wspaniałą obsługę i profesjonalna organizację wszystkich urzędowych spraw. W takim trudnym czasie cała obsługa obdarzyła nas troską i sympatią. Dziękujemy i gorąco polecamy zespół NIEBIESKI.
Profesjonalizm na najwyższym poziomie.Sympatyczna i taktowna pani Dorota wszystko dobrze doradziła.Jestem bardzo zadowolony z obsługi pogrzebu mojej Mamy przez wszystkich pracowników zakładu pogrzebowego NIEBIESKI.Szczerze polecam i DZIĘKUJĘ.
Gorąco dziękuję wszystkim Państwu - pracownikom Zakładu Pogrzebowego Niebieski, a szczególnie Pani Justynie z biura przy ul. Andersa, albowiem zadbała o absolutnie wszystkie aspekty ceremonii pogrzebowej mojej matki w dniu 31 października na cmentarzu w Szczawnie Zdroju: wzięła na siebie formalności w Urzędzie Miasta, co z uwagi na moje miejsce zamieszkania poza Wałbrzychem i Szczawnem było dla mnie nieocenionym odciążeniem; zaangażowała się w przygotowanie fotografii matki, nadając poprzez właściwy wybór i zaproponowaną formę inny wymiar temu smutnemu momentowi; wreszcie wskazała Mistrza Ceremonii, który z rzadko spotykaną kulturą i taktem przeprowadził nas przez całą uroczystość. Podkreślając szczególny charakter współpracy z Panią Justyną nie chcę w żadnym stopniu uchybić Panom, przygotowującym i obsługującym sam pogrzeb, gdyż ich profesjonalizm i doświadczenie odczuwaliśmy na każdym kroku.
Jeszcze raz bardzo Państwu dziękuję w imieniu naszej rodziny.
Chciałam serdecznie podziękować całemu zespołowi zakładu NIEBIESKI za profesjonalną organizację pogrzebu mojej mamy, bardzo życzliwe podejście. Rzetelne i uczciwe wywiązanie się z prac związanych z pomnikiem. Wykonanie powierzonego zadania na najwyższym poziomie. Bardzo dziękujemy.
Chciałam serdecznie podziękować całemu zespołowi zakładu Niebieski za profesjonalnia organizację pogrzebu naszej mamy. Pomoc w załatwienia wszystkich formalności, kontakt telefoniczny, kontakt z proboszczem była w pełni profesjonalna. Wasza zyczczliwosc i zrozumienie wobec nas jako rodziny pozwoliła nam godnie pożegnać naszą ukochaną mamę. Dziękujemy za wsparcie i organizację ceremonii. Polecamy firmę Niebieski każdemu kto potrzebuje takiej pomocy. DZIĘKUJEMY
Bardzo dziękujemy za pomoc , wsparcie , życzliwość i zrozumienie ! Pracownicy pełni empatii i szacunku . Pani pracująca w punkcie na Białym Kamieniu pełen profesjonalizm a zarazem indywidualne podejście . Jeszcze raz dziękujemy !
Brałam udział w ceremonii pogrzebowej przyjaciela rodziny, jestem mile zaskoczona profesjonalnym podejściem panów obsługujących ceremonię I ich zaangażowaniem. Pełnym szacunkiem I oddaniem wykonujących swoje obowiązki.
Bardzo serdecznie chciałabym podziękować za bardzo sprawne i dobrze załatwienie wszystkich spraw związanych z pogrzebem mojej mamy.
Ludzie którzy są tam zatrudnieni są perfekcyjnie. Pani w biurze jest doskonała, pomaga w wyborze. Polecam ten zakład z czystym sumieniem na 100%.

