Opinie

Nasi pracownicy pomogli już setkom osób po stracie bliskich.
Zachęcamy do przeczytania i dodawania opinii.

Dodaj opinię

 
 
 
 
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
16 wpisów.
Ilona Gralka napisał/a 19 kwietnia 2022 o 10:10
Rzetelne przygotowanie tak smutnej uroczystości. Biuro na Podzamczu ułatwiło przeprowadzenie całej, dość trudnej logistyki - z uwagi na transport urny z Polski 300 km od Wałbrzycha. Dziękuję za wsparcie i pomoc w organizacji pogrzebu. Wszystko dopięte; zgodnie z ustaleniami.
Odpowiedź administratora przez: Iza Zdziebko
Szanowna Pani, jeszcze raz dziękujemy za zaufanie jakim nas Państwo obdarzyliście wybierając Zakład Pogrzebowy Niebieski jako organizatora ostatniej drogi bliskiej osoby. Pani opinia jest dla nas ważna. Z wyrazami szacunku - Iza Zdziebko - właścicielka firmy
Justyna Skołubowicz napisał/a 11 stycznia 2022 o 14:49
Bardzo dziękujemy za pomoc, wsparcie i zaangażowanie przy pogrzebie. Zrobiliście dla nas na prawdę wszystko co trzeba, a nawet jeszcze więcej, żeby nas wesprzeć. To nie była tylko usługa, ale też opieka i szczera pomoc. Dziękuje
Odpowiedź administratora przez: Iza Zdziebko
Z całego serca dziękujemy za tak pozytywną ocenę naszej pracy.
Urszula Dajda napisał/a 1 grudnia 2021 o 18:35
Zakład Niebieski jest jak Feniks. Bóg śmierci mu niestraszny. Na markę się pracuje. Marki nie da się przywłaszczyć, przekupić, zagarnąć. Markę buduje się rzetelnością, troską, empatią i ciszą. Będę najlepszy; krzyczał już niejeden. Niebieski był, jest i będzie ze spokojem trwał, otaczając opieką pogrążonych w rozpaczy, szukających pomocy, ciepła, zrozumienia, ciszy. Zakład Niebieski jest jak zawsze otwarty i gotowy.
Jadwiga Zapałowska napisał/a 30 września 2021 o 18:07
Dziękuję bardzo za profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowej mojego ojca. Dzięki zaangażowaniu pracowników zakładu, wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dziękuję za wsparcie i organizację pięknej ceremonii.
Odpowiedź administratora przez: Iza Zdziebko
Pani Jadwigo, to my dziękujemy za zaufanie jakim pani obdarzyła naszą firmę. Dokładamy wszystkich starań by ceremonia była zawsze na najwyższym poziomie. Z wyrazami szacunku Iza Zdziebko
Bożena Niemasz napisał/a 13 czerwca 2021 o 12:21
Za profesjonalizm, zaangażowanie, empatię, ciepło i spokój jakim epatowali pracownicy Zakładu Pogrzebowego Niebieski przy organizacji pochówku mojego męża bardzo serdecznie dziękuje. Oprawa estetyczna również na wysokim poziomie. Bożena Niemasz
Odpowiedź administratora przez: Iza Zdziebko
Szanowna Pani, dziękujemy serdecznie za tą opinię. Jest ona dla nas potwierdzeniem, że nasza praca ma sens. Z wyrazami szacunku.
Bogdan Wiszniewski napisał/a 10 czerwca 2021 o 13:29
Niebieski....Zakład Pogrzebowy którego pracownicy podchodzą z empatią do żałobników .Wspaniała organizacja ,szybkie załatwienie pogrzebu.Naprawdę Wspaniały Personel.Bardzo Wam Wszystkim Dziękuję.
Odpowiedź administratora przez: Iza Zdziebko
Serdecznie dziękujemy za tak ciepłe słowa. To dla nas niezmiernie ważne. Daje nam siłę do ciągłego doskonalenia. Z wyrazami szacunku Iza Zdziebko - właścicielka Zakładu Pogrzebowego Niebieski
Leokadia W. napisał/a 22 marca 2021 o 12:38
Dziękuję za przygotowanie tak ładnego pogrzebu. Kwiaty, muzyka, wzruszająca przemowa mistrza ceremonii. Sama organizacja również była bardzo jasna, czułam ogromne wsparcie ze strony całego personelu zakładu.
Odpowiedź administratora przez: Iza Zdziebko
Pani Leokadio! Bardzo dziękujemy za taki pozytywną ocenę naszej pracy. Z wyrazami szacunku Iza Zdziebko - Zakład Pogrzebowy Niebieski
Jerzy Wieczorek napisał/a 14 marca 2021 o 17:54
Wyrażamy ogromne podziękowanie wszystkim pracownikom Waszej firmy za wspaniałą i profesjonalną obsługę tej smutnej uroczystości. Nie spodziewaliśmy się, że firma wyręczy nas w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pochówkiem. Przygotowanie i przeprowadzenie samej uroczystości bardzo nas pozytywnie zaskoczyło. Będziemy polecali Waszą firmę wszystkim zainteresowanym. Dziękujemy serdecznie.
Odpowiedź administratora przez: Iza Zdziebko
Szanowny Panie Jerzy, dziękujemy za wyrażenie pozytywnej opinii na temat pracy naszej firmy. Z wyrazami szacunku Iza Zdziebko
Dorota Kostencka napisał/a 24 stycznia 2021 o 18:03
Wszystkim pracownikom waszego zakładu bardzo dziękuję za serdeczność, empatię i wsparcie w tak trudnym dla mnie momencie życia jakim jest strata ukochanej mamy. Zarówno wszystkie formalności jak i sama ceremonia pogrzebowa zostały zorganizowane z wielkim zaangażowaniem, powagą i profesjonalizmem. Nam jako rodzinie pozwoliło to spokojnie pożegnać naszą - mamę, żonę, babcię. Z pewnością będę polecać wasz zakład każdemu kogo spotka smutna strata bliskiej osoby. Jeszcze raz dziękując wszystkim pracownikom życzę wam zdrowia w tym trudnym czasie pandemii.
Odpowiedź administratora przez: Iza Zdziebko
Serdecznie dziękujemy za tak wspaniale słowa na temat naszej firmy. Z wyrazami szacunku Iza Zdziebko-prezes firmy.
Marek Ł. napisał/a 22 stycznia 2021 o 13:12
Serdecznie dziękuję Pracownikom Zakładu Pogrzebowego Niebieski w Wałbrzychu za bardzo sprawne załatwienie formalności pogrzebowych. Dzięki okazanej empatii i profesjonalizmowi podczas obsługi w biurze oraz w trakcie ceremonii pogrzebowej w dniu 13 stycznia 2021 roku, łatwiej naszej rodzinie było przetrwać te smutne chwile. Nie musieliśmy się o nic martwić. Wszystko odbyło się we właściwej atmosferze i bez pośpiechu, mimo trudnych warunków pogodowych. Dodatkowym ukojeniem była przepiękna piosenka „Hallelujah”, której dźwięki delikatnie zabrzmiały na zakończenie uroczystości. Szczerze polecam tę firmę.
Odpowiedź administratora przez: Iza Zdziebko
Serdecznie dziękujemy za tak wspaniale słowa na temat naszej firmy. Z wyrazami szacunku Iza Zdziebko-prezes firmy.
M. Rykowska napisał/a 13 stycznia 2021 o 14:46
Pożegnaliśmy naszą kochaną Mamę i babcię.Obsługę pogrzebu zleciliśmy Zakładowi Pogrzebowemu Niebieski z Białego Kamienia w Wałbrzychu. Profesjonalizm, empatia, serdeczność ,pełne zaangażowanie wszystkich pracowników firmy , to cechy , które wyróżniają Waszą firmę z pośród innych. Każde działanie było zaplanowane, z powagą, bez pośpiechu, z szacunkiem dla zmarłej i rodziny.Czuliśmy się w pełni zaopiekowani, w tak trudnym, smutnym dla nas czasie. Polecamy wasz zakład wszystkim.
Leszek Lipiński napisał/a 13 stycznia 2021 o 10:41
Dziękuję za pomoc i organizację pogrzebu mojej Mamy. Pełen profesjonalizm oraz takt i kultura pracowników pomogła mi w tych trudnych chwilach.Wszystko odbyło się bardzo sprawnie i z taktem. Całości dopełniła piękna oprawa muzyczna.Polecam firmę innym którzy znajdą się w podobnej sytuacji.
Ola Wałkow napisał/a 5 stycznia 2021 o 19:03
Serdecznie dziękuję za pomoc w organizacji ceremonii pogrzebowej naszej najukochańszej Mamy. Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie, z dużym taktem i wyczuciem estetyki. Polecę wasz zakład wszystkim, którzy znajdą się w takiej trudnej sytuacji.
Janina K. napisał/a 11 grudnia 2020 o 13:49
Niebieski Zakład Pogrzebowy przejął na swoje barki wszelkie formalności pogrzebowe. Ogromnie pomogli mi w tym trudnym czasie. Dzięki pracownikom i ich pomocy mogłam skupić się na spokojnym przeżywaniu żałoby.
Waldemar z Rodziną napisał/a 24 listopada 2020 o 13:47
Wielkie wyrazy uznania dla całego Niebieskiego Zakładu. Ogromna wiedza, duże kompetencje i jeszcze większy profesjonalizm. Pogrzeb został przeprowadzony tak, jak tego oczekiwałem. Bardzo dziękuję za zorganizowanie tak wzruszającej oprawy muzycznej. Muzyka dodała temu smutnemu wydarzeniu jeszcze więcej podniosłości.  
Karolina J. napisał/a 15 sierpnia 2020 o 12:45
Pracownicy Niebieskiego Zakładu pogrzebowego wykazali się ogromnym zaangażowaniem. Bardzo dziękuję za tak duże wsparcie, jakim mnie obdarzono już od pierwszego telefonu. Z wami ten pogrzeb był dużo łatwiejszy. Dziękuję.