Opieka nad grobami

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi opieki nad grobami. Możecie nam Państwo zlecić mycie pomnika, jego konserwację, pielęgnację zieleni wokół grobu, usuwanie chwastów itp.

Usługę możemy wykonać jednorazowo lub w razie potrzeby cyklicznie np. raz na 3 miesiące, lub przed ważnymi świętami jak Dzień Wszystkich Świętych, rocznic śmierci bliskiej osoby itp. Szczegóły ustalane są indywidualnie z każdym z Klientów i są dopasowywane do oczekiwań. Do naszych kompetencji należy również usługa sprzątania grobów po ceremonii pogrzebu. Zdarza się, że po pogrzebie na grobie jest wiele dużych i ciężkich wieńców, które w dniu pochówku pięknie zdobią, ale potem mogą stanowić kłopot z ich utylizacją. Jeśli nie nie macie Państwo głowy do takich czynności, możecie to zlecić naszym pracownikom, którzy o wszystko się zatroszczą.

Opieka nad grobami Wałbrzych i okolice

Opiekę nad grobami realizujemy na cmentarzach w miejscowościach Wałbrzych, Szczawno-Zdrój, Boguszów Gorce, Czarny Bór, Dziećmorowice, Mieroszów, Struga, Jedlina-Zdrój i okolicach. Po wykonanej usłudze otrzymają Państwo zdjęcia dokumentujące przebieg wykonanych prac. Szczegóły uzyskacie Państwo kontaktując się z naszymi biurami tel. 517 953 588 lub 74 843 58 67