Organizacja pogrzebu

Organizacja pogrzebu obejmuje wiele etapów. W Zakładzie Pogrzebowym Niebieski w Wałbrzychu dokładamy starań, aby każdy z nich przeprowadzony był perfekcyjnie.

Jesteśmy dumni z otwartości i chęci niesienia pomocy wszystkim osobom potrzebującym, które znalazły się z trudnej sytuacji po stracie bliskiej osoby.

Przez wiele lat naszej praktyki zawodowej przygotowaliśmy i uczestniczyliśmy w obrządkach zarówno katolickich, jak i prawosławnych, muzułmańskich, świadków jehowy, żydowskich, świeckich i innych.

Wybierając Zakład Pogrzebowy Niebieski możecie być Państwo pewni, że niezależnie od wyznania znajdziecie u nas ofertę dostosowaną do osobistych potrzeb.

Mistrz ceremonii

Zakład Pogrzebowy Niebieski to miejsce pełne empatii dla osób w potrzebie, niezależnie od wyznania. Współpracujemy na stałe z wykwalifikowanym i profesjonalnym Mistrzem Ceremonii, który najczęściej zastępuje duchownego podczas świeckich oraz świecko-wyznaniowych ceremonii pogrzebowych.

Przebieg świeckiej ceremonii pogrzebowej jest zazwyczaj szczegółowo ustalany przez Mistrza Ceremonii Pogrzebowej z najbliższą rodziną osoby zmarłej. Pogrzeb świecki to pozareligijna ceremonia pochówku osoby zmarłej. Skierowany jest do ateistów i agnostyków, ale także do osób wierzących nie odnajdujących się w dogmatach kościoła.