O firmie

Nasza firma to coś więcej niż wieloletnie doświadczenie.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią.

„Wcielamy nasze założenia
w rzeczywistość”

Naszą misją jest wspieranie w żałobie osób po stracie bliskich. Pracownicy firmy Niebieski są do Państwa dyspozycji 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Prowadzenie Zakładu Pogrzebowego to niełatwe wyzwanie, które traktuję niezmiernie poważnie. Mam ambicje by nasza firma była lepsza każdego dnia.

Prywatnie najlepiej czuję się na górskim szlaku, kręcąc kilometry na rowerze lub mknąc na nartach. Pragnę świata w którym, każde stworzenie zasługuje na szacunek i ma prawo do stanowienia o sobie.
Firma Niebieski to ludzie!

 

Iza Zdziebko

Prezeska firmy

„Siła spokoju, koncentracja na rozwoju”

Wciąż fascynuje mnie mnogość zastosowań w branży funeralnej, moich doświadczeń wynikających z edukacji na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Otwarte spojrzenie na zagadnienia związane z przemijaniem, uważność na potrzeby ludzi, chęć niesienia pomocy i wgląd w światowe trendy. Nigdy nie sądziłam, że będę miała taką satysfakcję z pracy w niełatwej wszak branży.
Los firmy leży mi na sercu.

Natalia Orłowska

Prezeska firmy

O firmie Niebieski Wałbrzych

Zakład Pogrzebowy Niebieski kontynuuje tradycje w branży funeralnej od 1990 roku, świadcząc najwyższej jakości kompleksowe usługi związane z obsługą pogrzebów. Nasza firma była jedną z pierwszych prywatnych firm pogrzebowych w Wałbrzychu. Przez ponad 25 lat nasza siedziba mieściła się w Szczawnie-Zdroju na ul. Równoległej 6a. W roku 2014 siedziba została przeniesiona na ul. Andersa 146 w Wałbrzychu,a od 2020 roku funkcjonuje również biuro przy ul. Hetmańskiej 70a.

Misja Firmy: „Wspieramy w żałobie”

Dążymy do tego by pracownicy naszej firmy byli wsparciem, empatycznym opiekunem oraz profesjonalnym doradcą osób, które chcą załatwić formalności związane z ceremonią pogrzebową bliskiej osoby.

Kilka ważnych dat z życia firmy:

1990 rok – Halina Zdziebko-Bokwa oraz Bogdan Bokwa otwierają jeden z pierwszych prywatnych zakładów pogrzebowych w Wałbrzychu.
2014 rok – po przejściu na emeryturę Bogdana Bokwy, tradycję firmy kontynuują Halina Zdziebko-Bokwa wraz córką Izabelą Zdziebko
2018 rok – po śmierci Haliny Zdziebko-Bokwy, czerpiąc z wieloletniego doświadczenia firma kontynuuje działalność i stawia na rozwój.

2018 rok – pod nazwą Zakład Pogrzebowy Niebieski firma prowadzona jest przez Izabelę Zdziebko oraz Urszulę Dajdę.
2020 rok – w wyniku rozwoju firmy, otwieramy nowy oddział na Podzamczu przy ul. Hetmańskiej 70A.

2023 rok – Urszula Dajda opuszcza zarząd spółki by móc poświęcić się w pełni swojej pracy w dziedzinie medycyny.

2023 rok – do zarządu spółki Zakład Pogrzebowy Niebieski dołącza Natalia Orłowska