Pogrzeb na raty? To możliwe!

Nie trzeba nikogo przekonywać, że ceny galopują. Drożeje dosłownie wszystko. Nic dziwnego, że wzrosły także koszty pogrzebu, za który nierzadko trzeba zapłacić nawet 7 tys. zł. To może być spore obciążenie dla domowego budżetu, ale… jest wyjście z sytuacji, które proponuje Zakład Pogrzebowy Niebieski. 

Podwyżki nie omijają branży pogrzebowej. Znacząco poszły do góry ceny paliwa, energii, drewna i metalu. To wszystko ma wpływ na wzrost kosztów pogrzebu. Jeśli wziąć pod uwagę kompleksową cenę organizacji pochówku, może okazać się, że 4 tys. zł zasiłku pogrzebowego, wypłacanego przez ZUS, nie wystarczy na wszystko. A chyba nie trzeba nikomu przypominać, że suma, którą rodzina otrzymuje po stracie bliskiej osoby, od 11 lat nie uległa zmianie!

Weźmy do ręki kalkulator, dodajmy koszty cmentarne, posługę celebransa, florystykę funeralną oraz cenę samej usługi pogrzebowej. Wówczas może okazać się, że w sumie za pogrzeb trzeba zapłacić nawet 7 tys. zł. To może być spore obciążenie dla domowego budżetu. W Zakładzie Pogrzebowym Niebieski robią wszystko, co tylko w ich mocy, by ceny usług nie były wygórowane, ale szalejąca drożyzna wokół robi swoje.

Działając zgodnie ze swoją misją, firma wyciąga pomocną dłoń w stronę klientów. W jaki sposób? Zakład Pogrzebowy Niebieski jako pierwszy i jak dotąd jedyny w Wałbrzychu nawiązał współpracę z renomowanym bankiem, aby każdy korzystający z ich usług mógł w razie potrzeby sięgnąć po atrakcyjny system ratalny. Klienci wszystko załatwią w biurach przy ul. Andersa 146 na Białym Kamieniu i przy ul. Hetmańskiej 70A na Podzamczu. Pracownicy służą wiedzą, doświadczeniem i profesjonalizmem. Bez trudu załatwią w imieniu rodziny zmarłego wszelkie potrzebne formalności związane z pozyskaniem pożyczki. Nie trzeba odwiedzać placówki banku, a decyzję o przyznaniu pożyczki i możliwości zakupu ratalnego otrzymuje się w ciągu 10 minut. A to wszystko tylko po to, by wesprzeć bliskich zmarłego jeszcze bardziej w tych trudnych chwilach.

Zakład Pogrzebowy Niebieski – WSPIERAMY W ŻAŁOBIE

www.zakladniebieski.pl

Telefony całodobowe:

74 843 58 67

517 953 588