Kompleksowość usług pogrzebowych. Na czym polega?

Zakład Pogrzebowy Niebieski z Wałbrzycha kieruje się swoimi zasadami, będziemy je Państwu przybliżać w kilku najbliższych artykułach na naszym blogu.

Jako pierwsze hasło, wiele znaczące dla naszej firmy, wybraliśmy kompleksowość usług.

Na czym właściwie polega kompleksowość w naszej firmie?

Jak wynika z definicji, kompleksowy to obejmujący całość elementów lub zagadnień, a nie tylko ich fragment. Dlatego właśnie dokładamy wszelkich starań by w naszej firmie, Klienci mogli załatwić wszelkie formalności związane z pochówkiem bliskiej osoby. Poczynając od całodobowego pogotowia pogrzebowego (tel. 74 843 58 67), odbierającego zgłoszenia transportu zmarłych z miejsca śmierci do naszej chłodni, przez całościowe załatwienie formalności w naszych biurach już w trakcie jednej wizyty, kredytowanie kosztów pochówku i rozliczenia bezgotówkowe, sprzedaż odzieży dla zmarłych, organizację ceremonii świeckich i wyznaniowych we wszystkich obrządkach, muzykę w trakcie pogrzebu, oprawę florystyczną (wieńce, wiązanki, kwiaty), po elektroniczne zawiadomienia pogrzebowe (e-nekrologi) i pomoc w organizacji konsolacji oraz wiele innych elementów.

Świadczymy również usługi związane z krajowym oraz międzynarodowym transportem zwłok. W związku z czym dysponujemy flotą wysoko wyspecjalizowanych samochodów pogrzebowych marki Mercedes Benz oraz Volkswagen.

Transport zwłok Wałbrzych

W zakres naszej działalności wchodzi również kremacja zwłok (spopielanie w piecach kremacyjnych) oraz przygotowanie pochówków w grobach urnowych. Oczywiście ceremonie tradycyjne z trumną także znajdują się w naszej ofercie. W związku z tym prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości urn z różnych materiałów, oraz wysokogatunkowych trumien.

Florystyka Zakład Pogrzebowy Niebieski

Florystyka Zakład Pogrzebowy Niebieski

Wciąż wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania naszych Klientów i poszerzamy zakres świadczonych przez nas usług, tak by w trudnych chwilach móc w jak największym stopniu odciążyć Państwa od nadmiaru formalności i by móc spełnić wszelkie życzenia przez Państwa formułowane.

Jest dla nas rzeczą ważną być do Państwa dyspozycji wtedy gdy tego potrzebujecie. Nie zależnie od godziny, dnia tygodnia, czy święta. Zawsze chcemy być blisko naszych Klientów, na ile to możliwe wspierać ich w żałobie.

Jeśli jest coś co moglibyśmy jeszcze poprawić, udoskonalić będziemy niezmiernie zobowiązani za kontakt z nami via mail: zakladniebieski@gmai.com

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego profilu firmowego na Instagramie