Oprawa muzyczna ceremonii pogrzebowej

Każda ceremonia pogrzebowa powinna być przygotowana w należyty sposób, tak by oddać szacunek zarówno osobie zmarłej jak i uczestnikom biorącym udział w pogrzebie. Co rozumiemy przez należyte przygotowanie pogrzebu? Przypomnijmy raz jeszcze podstawową misję Zakładu Pogrzebowego Niebieski. Wspieranie w żałobie i postępowanie wedle zasady zawartej w naszym motto:

„Prawdziwie opłakiwać czyjąś śmierć to zatroszczyć się o tych, którzy pozostali”. E. Burke

Troska, opieka, wsparcie, empatia, pełne zaangażowanie oraz profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczenie. Te cechy to znaki rozpoznawcze naszej firmy. Każdą ceremonię pogrzebową traktujemy z dużą pieczołowitością i dbamy o najdrobniejsze szczegóły. Jednym z elementów nadających podniosłości i odpowiedniego charakteru pogrzebom jest oprawa muzyczna. W naszych biurach (ul. Andersa 146 oraz Hetmańska 70A w Wałbrzychu) możecie Państwo zamówić profesjonalnych muzyków, którzy uświetnią pogrzeb muzyką na żywo. Współpracujemy z trębaczami oraz skrzypkami, ale na szczególne zamówienie jesteśmy w stanie zapewnić również innych muzyków w tym orkiestrę górniczą wpisaną w tradycję górniczego Wałbrzycha.

Oprawa muzyczna pogrzebu

Według nas, każda osoba zasługuje na szczególne traktowanie. Dlatego też, wszystkie organizowane przez pracowników Zakładu Pogrzebowego Niebieski ceremonie pogrzebowe są uświetniane przepiękną  muzyką emitowaną z nośnika cyfrowego. Jest to zwykle moment kończący ceremonię, sprzyjający składaniu kondolencji rodzinie osoby zmarłej, modlitwie, czy składaniu kwiatów i zniczy.