Nowa strona Zakładu Pogrzebowego Niebieski z Wałbrzycha

Szanowni Państwo z dumą prezentujemy naszą nową stronę internetową. Mamy nadzieję, że udało nam się stworzyć w pełni funkcjonalny serwis, który będzie Państwu służył pomocą w trudnych chwilach straty bliskiej osoby.

Przygotowaliśmy krótki poradnik pogrzebowy, który powinien wskazać kroki postępowania w sytuacji śmierci w domu, szpitalu, hospicjum czy innej placówce opieki.

Znajdziecie Państwo również opis naszej oferty od asortymentu m.in. (trumien, urn, relikwiarzy, krzyży, tabliczek, wieńców, odzieży żałobnej) itp. Ale również prezentujemy nasze usługi jak na przykład ekshumacje, kremacje zwłok, mobilne biuro pogrzebowe, transport zwłok, przechowywanie ciał w chłodni, organizacja pożegnań, kopanie grobów, wykonywanie grobowców i wiele innych.

Strona jest tak zaprojektowana, by właściwie wyświetlała się zarówno na urządzeniach mobilnych jak i komputerach stacjonarnych.

Znajdziecie ją Państwo pod adresem www.zakladniebieski.pl

Jeśli zauważą Państwo jakiekolwiek problemy z funkcjonowaniem strony będziemy zobowiązanie za zgłoszenie tego faktu do nas. Zachęcamy do kontaktu drogą mailową zakladniebieski@gmai.com.

Do Państwa dyspozycji jest również nasz całodobowy numer telefonu (nasze pogotowie pogrzebowe) 74 843 58 67 lub 517 953 588