Jako pierwsi w Wałbrzychu mamy nekrologi on-line

Niezmiernie miło nam poinformować, że uruchomiliśmy jako pierwsza firma pogrzebowa w Wałbrzychu, funkcjonalność na naszej stronie internetowej umożliwiającą prezentację nekrologów on-line. Usługa jest bezpłatna i bardzo prosta w obsłudze.

Wystarczy wejść na stronę www.zakladniebieski.pl/nekrologi i tam korzystając z wyszukiwarki odnaleźć nekrolog bliskiej osoby. Klepsydrę można w prosty sposób udostępnić na Facebooku, wysłać jako wiadomość e-mail lub SMS.

Myśląc o Państwa komforcie, zwłaszcza w dobie pandemii i utrudnionych kontaktów międzyludzkich, umożliwiliśmy dodawanie kondolencji pod każdym nekrologiem. Naszym zdaniem opcja ta może być dużym udogodnieniem dla osób chcących wyrazić wsparcie i współczucie rodzinie zmarłego, a nie mogących osobiście uczestniczyć w pogrzebie. Rodzina osoby zmarłej odwiedzając stronę z nekrologiem będzie mogła obserwować i czytać zamieszczane komentarze od znajomych, rodziny, współpracowników, sąsiadów itp.

Zachęcamy wszystkich Klientów korzystających z firmy Zakład Pogrzebowy Niebieski do korzystania z tych niezwykle funkcjonalnych możliwości. O szczegółach poinformują Państwa pracownicy naszych biur ul. Andersa 146 oraz ul Hetmańska 70 A w Wałbrzychu. Mamy nadzieję, że to udogodnienie spotka się z Państwa pozytywnym odbiorem. Z wyrazami szacunku Zespół Zakładu Pogrzebowego Niebieski